Wózki do przewożenia chorych na leżąco firmy – Euro-Medical – Sprawdź
Różne

Wózek do transportu chorych – Euro-Medical – Zobacz

Firma Euro-medical posiada szeroką ofertę wózków do przewożenia pacjentów. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.

Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma proponuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do potrzeb pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub kierunkową, leżysko wykonane jest z płyt przeziernych dla RTG lub metalowej kraty. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w dowolnej kolorystyce, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel oraz wieszak kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę internetową i wyślij zapytanie. Zapraszamy do kontaktu. Jeśli interesuje cię oferta na kardiomonitor, pulsoksymetr, aparat ekg, aparat ktg to musisz odezwać się do nas.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma działamy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla polskich oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www – https://euro-medical.pl

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 1934-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]