Szkolenia biznesowe we Wrocławiu – cennik
Szkolenia

Szkolenia biznesowe we Wrocławiu – cennik

Na terenie Wrocławia regularnie odbywają się szkolenia biznesowe. Wśród ciekawszych ofert można znaleźć:

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej

Sprawna komunikacja jest kluczowa dla efektywnego prowadzenia firmy. W trakcie tego szkolenia uczestnicy uczą się jak motywować innych, wpływać na nich, ale też zrozumieć ich spojrzenie na sytuację. Poznają sposoby słuchania innych, rozwiązywania konfliktów. W trakcie szkolenia pojawią się odpowiedzi na pytania o to jak się komunikujemy, co sprawia że dobrze nam się współpracuje z pewnymi osobami oraz o przyczyny braku współpracy z innymi. Wszystkie te umiejętności, choć mogą wydawać się błahe, są niezastąpione dla efektywnej współpracy. Żeby wszystko działało jak dobrze naoliwiona maszyna, konieczna jest współpraca zespołowa i właściwa komunikacja. Szkolenia przyjmują formę dyskusji, ćwiczeń indywidualnych i grupowych oraz mini-projektów.
Średni czas trwania szkolenia: 2 dni
Cena poglądowa: 1300 zł

Zarządzanie zespołem

Zadaniem tego szkolenia jest wyposażyć uczestników w umiejętności potrzebne do stworzenia dobrego zespołu a następnie kierowanie nim. Zdobędą wiedzę o zależnościach panujących wewnątrz zespołu, co pozwoli im dowolnie wpływać na to jak potoczą się losy grupy. Umożliwi uczestnikom wypracowania własnego stylu kierowania zespołem oraz poznanie sposobów formułowania celów i ustalania priorytetów. Dodatkowo wpłynie to pozytywnie na umiejętność planowania pracy swojej oraz całego zespołu oraz zwiększanie efektywności. Szkolenie przyjmuje formę interaktywnych wykładów, dyskusji moderowanych, case study oraz ćwiczeń indywidualnych i grupowych.
Średni czas szkolenia: 2 dni
Cena poglądowa: 1500 zł

Delegowanie zadań

Jest to jedna z podstawowych umiejętności dobrego menadżera. Warsztaty te pozwolą menadżerom zrozumieć korzyści, jakie niesie delegowanie, dostarczą praktycznej wiedzy z zakresu stosowania skutecznych technik delegowania zadań i uprawnień. Ułatwią zarządzanie pracownikami oraz przyspieszą ich rozwój zawodowy. Głównymi korzyściami tego szkolenia jest zwiększone zadowolenie ze współpracy, wzrost samodzielności pracowników, większa efektywność i komfort pracy. Pogłębi ono auto motywację, samodzielność oraz dojrzałość zawodową pracowników poprzez naukę o świadomym zarządzaniu delegowanymi zadaniami. Uczestnicy nauczą się rozpatrywać problem delegowania z punktu widzenia szefa, poznają praktyczne zasady delegowania. Forma szkolenia: odgrywanie ról, praca indywidualna i grupowa, symulacje.
Średni czas trwania szkolenia: 2 dni
Cena poglądowa: 1500 zł