Rejs rodzinny po Mazurach
Dzieci

Rodzinne rejsy po Mazurach – cennik

Każdego roku wyjeżdżamy z naszą rodziną na wakacje. Jedni decydują się wyjechać w góry a inni nad morze. Jeszcze innym rozwiązaniem jest wybranie się nad jezioro, aby wspólnie całą rodziną spędzić miło czas żeglując. Taką atrakcje możemy sobie zapewnić wyjeżdżając na Mazury.

Dlaczego warto wybrać rodzinne rejsy na Mazurach?

Przede wszystkim wyjeżdżając na Mazury spędzimy wspólnie z całą naszą rodziną czas, dzięki czemu bardziej zbliżymy się do siebie. Dodatkowo nasze dzieci będą mogły nauczyć się współpracy w grupie oraz wspólnie podejmować decyzje.

Rejsy możemy organizować w wielu różnych grupach osobowych nawet do 8 osób. Czas trwania rejsu również możemy samodzielnie ustalić, ale kiedy chcemy zwiedzić najpiękniejsze atrakcje, to będziemy potrzebować około 7 dni.

Bardzo dobrym atutem takich wycieczek jest również możliwość, aby nauczyć się żeglowania. Nauka żeglowania jest możliwa zarówno dla osób dorosłych, jak również dla dzieci. Doświadczeni żeglarze pomogą zdobyć niezbędne umiejętności każdemu, kto będzie chciał podjąć w tym temacie naukę, więc jeżeli mamy dzieci, które chętnie się uczą to szybko poznają wszystkie techniki żeglarstwa i w przyszłości same będą mogły wypływać w rejsy nad jezioro czy też w rejsy po Morzu.

Ile kosztuje rejs rodzinny po Mazurach?

7-dniowy rejs dla całej rodziny to koszt około 1000 zł. W tym musimy odpowiednio wcześniej wpłacić zaliczkę w wysokości 50% ceny. Podczas trwania siedmiodniowego rejsu cała rodzina zobaczy najważniejsze miejscowości oraz najpiękniejsze jeziora na szlaku Jezior Mazurskich. Trasa zawsze uzależniona jest od warunków atmosferycznych, więc jeśli będzie piękna pogoda, to będzie można wypływać w trudniejsze tereny, aby nabyć więcej doświadczenia.

W cenie rejsu po Mazurach otrzymamy jacht, który może zabrać ze sobą 8 osób i jest on w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty żeglarskie wyposażenie kuchenne oraz odpowiednią opiekę.

W jakim wieku możemy zabrać dzieci na rejs po Mazurach?

Rodzice sami decydują czy ich dziecko jest już odpowiednio duże, aby zabrać je na taki rejs. Niektórzy zabierają już swoje dzieci, gdy mają dwa 3 lata i nie ma z tym żadnego problemu. Taka atrakcja może być dla nich wspaniałą przygodą, którą zapamiętają do końca życia i będzie to zdecydowanie lepsze niż kolejny dzień spędzony przed telewizją.

Zawsze każdy rejs prowadzony jest przez doświadczonego sternika, dzięki czemu możemy być pewni o swoje bezpieczeństwo. Jachty wyposażone są w odpowiednie środki ratunkowe, a odpowiedni pracownicy na miejscu stale monitorują prognozy pogody i w razie jakichkolwiek problemów, czy to silnych wiatrów, czy też potężnych burz kapitan jachtu otrzyma specjalny sygnał, aby udać się w bezpieczne miejsce.

Coroczne rodzinne rejsy po Mazurach organizuje krakowska firma Agama Sport. Sprawdź ich ofertę.