Restauracja Złoty Pies we Wrocławiu
Blog

Restauracja Złoty Pies we Wrocławiu

Jeśli chcesz we Wrocławiu dobrze zjeść – nie musisz sięgać dalej aniżeli restauracja Złoty Pies. Łączy w sobie elegancję światowych restauracji z kulinarnymi przyjemnościami i swojskością polskich przysmaków – dlatego jest to miejsce idealne dla nawet najbardziej wymagających fanów pysznej kuchni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji  z waszymi pupilami. Częstym gościem naszej restauracji jest psi fryzjer z Krakowa – kliknij i zobacz.

Unikatowa kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu

Pierwsze, co przykuwa uwagę – obok przyjemnego, swojskiego aczkolwiek też szykownego wnętrza jest karta dań. Menu dań jest nietuzinkowe – bowiem z jednej strony pokazuje absolutny szacunek do polskich dań, a z drugiej – zachwyca innowacyjnym podejściem do znanych już wszystkim dań. Wynika to z doświadczenia i kreatywności szefa kuchni tej wrocławskiej restauracji, za co są wdzięczni wszyscy goście lokalu. Menu to nie przypadek, ale przemyślana fuzja wszystkiego, co najlepsze. Lokalne produkty Dolnego Śląska widocznie dominują w karcie – co jest wynikiem prężnej współpracy właścicieli z polskimi, certyfikowanymi producentami z okolic. Efekt jest niesamowity – pyszne, idealnie wyważone danie,w których to po prostu na każdym kroku czuć niesamowitą inspirację tym regionem.

Nie tylko do jedzenia

Restauracja Złoty Pies zachwyca i przyciąga gości nie samym pysznym jadłem, ale też słynie z lokalnego browaru – prawdziwej smakowej perełki dla smakoszy piwa. Ten napój chmielowy jest idealnie zgrany z podawanymi daniami. Cała metoda jego produkcji również przywołuje. W ofercie Złotego Psa właściwie każdy znajdzie smak piwa idealny dla siebie. Co ciekawe, do spróbowania tego trunku przekonują się nawet osoby, które na co dzień nie należą do amatorów napojów wysokoprocentowych. To chyba już samo w sobie o czymś świadczy. Nie pozostaje nic innego, jak właśnie poświadczyć o tym, iż faktycznie – smakowe połączenia browarne, jak i kulinarnie jakie można znaleźć w tej wrocławskiej restauracji są wyjątkowe.

To miejsce inspiruje

Samym wnętrzom restauracji również należy się kilka zdań uznania. Wchodząc ma się przed oczami dwa poziomy wnętrz – oba bardzo, ale to bardzo gustownie urządzone, a równocześnie całkiem inne. Jeśli ktoś ma ochotę na bardziej wysmakowaną aranżację w stylu industrialnym – zachwycą go bar, warzelnia i przytulne światło na piętrze. Natomiast fani kameralnych rozwiązań powinni wybrać się na drugie piętro, gdzie czekają wspaniałe dodatki i sale piwnicze, w których osiągnięcie stanu chilloutu tak naprawdę jest więcej niż pewne.

Podsumowując – restauracja Złoty Pies we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe, do którego po prostu trzeba się wybrać, jeśli tylko ma się okazję.