Restauracja niedaleko Krakowa z atrakcjami dla dzieci
Dzieci

Restauracja niedaleko Krakowa z atrakcjami dla dzieci

Restauracja Rohatyna niedaleko Krakowa mieszcząca się nad malowniczym brzegiem pięknego jeziora Kryspinów to miejsce wyjątkowe, do którego wraca się bardzo chętnie – bez względu na to ile ma się lat, jakie preferencje smakowe czy też pod względem rozrywki.

Już sam budynek restauracji jest niezwykle zachęcający i intrygujący, mamy tutaj bowiem do czynienia z chatą przeniesioną z Beskidu Małego. Pomimo tej zmiany lokalizacji i otoczenia karczma nie straciła ani trochę na wdzięku i przytulności – właściciele zadbali o jej szykowne odrestaurowanie, przez co spożywane w niej bardzo pyszne posiłki zajada się z jeszcze większym smakiem. Malowniczy teren wokół chaty jest kolejnym jej wielkim walorem. Można korzystać z okolicznych atrakcji np. windsurfingu, quadów czy parku linowego, by po chwili z radością skorzystać z restauracyjnego menu – pełnego pyszności.

Zabawa na całego dla dzieci!

Wydaje się jednak, że najchętniej do restauracji wracają milusińscy – nic dziwnego, bowiem właśnie na najmłodszych gości tego miejsca czekają naprawdę niezliczone atrakcje, a w tym między innymi:

  • drewniany plac zabaw,
  • huśtawki i piracki statek,
  • pyszne menu dostosowane do podniebienia małych łasuchów.

Maluchy ukochały sobie to miejsce tak bardzo, że Rohatyna postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom smyków i ich rodziców wzbogacając swoją ofertę o możliwość zorganizowania we wnętrzach chaty urodzinowej imprezy dla najmłodszych. Strzał w dziesiątkę, bowiem w trakcie urządzanych tutaj dziecięcych przyjęć maluchy nie tylko sobie dobrze, pożywnie zjedzą ale też znakomicie się bawią. Można skorzystać z gier i zabaw z animatorami, wspólnego biesiadowania przy ognisku czy też odwiedzin klaunów czy też innych cyrkowców – wszystko jest możliwe. Zwłaszcza pokazy magika, które trwają ok. godziny robią duże wrażenie. Restauracja umożliwia tworzenie własnych scenariuszy i atrakcji, jednym z takich jest zatrudnienie na urodziny krakowskich animatorów sportowych z Agama Sport.

Najważniejsze jednak, że całe przyjęcie urodzinowe jest bardzo bezpieczne – dzieci bawią się znakomicie, a rodzice nie muszą się martwić właściwie o nic.  Rohatyna zatem to kapitalne miejsce do spędzania czasu zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ale nie ma lepszego sposobu na to, aby przekonać się o tym osobiście aniżeli właśnie wybrać się tam samemu i przeżyć to wszystko osobiście – najlepiej z całą rodziną.