Recenzja sklepu: Restauracja Gitar
Różne

Recenzja sklepu: Restauracja Gitar

Czego oczekuje się od dobrej restauracji? Wyszukanego menu, wysokiej jakości produktów, przyjemnej atmosfery, miłej obsługi. Lubimy restauracje, ale nie chodzimy do nich tak często, jakbyśmy chcieli – toż to dodatkowe kilogramy powstrzymują nas od korzystania z tych wszystkich przyjemności. Jest jednak na mapie Polski taka restauracja, w której menu jest wyjątkowe, produkty tylko najwyższej klasy, atmosfera swojska, a obsługa – do rany przyłóż. Najlepsze jednak jeszcze przed nami – wchodząc do niej nie musimy się martwić o swoją wagę, bowiem zamiast pysznych dań znajdziemy tam wyśmienity sprzęt muzyczny: gitary, basy, wzmacniacze, kolumny.

Takie marki, że palce lizać!

Restauracja Gitar – to miejsce idealne dla prawdziwych muzycznych smakoszy. Pełen brzuszek? Pełen backline! Nikt nie wyjdzie stamtąd głodny, bowiem każdy znajdzie coś w swoim guście. Tak kapitalnych marek wszakże żadnemu łasuchowi nie trzeba przedstawiać: Marshall, Mesa, Hiwatt, Orange, Matamp, Sound City, Fender. Nic tylko zajadać się dźwiękami!

Mówisz – grasz!

Restauracja Gitar to nie fast-food, ale wszystko działa szybko i sprawnie. Każda oferowana w muzycznym menu gitara jest od ręki gotowa do nawet najbardziej wyszukanych solówek. W pełnie sprawne, idealnie wysmażone… ustawione instrumenty. Wszystko praży, tak jak powinno! W tym miejscu płacisz za to, co dostajesz i zawsze jesteś usatysfakcjonowany.

Jedyna restauracja, w której to kelnerzy dają tipy!

Kelnerzy gitarowej restauracji – do usług! Tam po prostu chce się być i chce się kupować, bo wchodząc do tego miejsca czuje się, że pracują w nim ludzie z pasją do muzyki. Dzielą się wiedzą, doradzają, podpowiadają – kochają to co robią. Nie czujesz się jak w sklepie, ale jak w ulubionym pubie z dobrą muzyką – piece rozgrzane do czerwoności i sielska atmosfera. Nie ma osoby, która wchodząc do środka wyszłaby bez nowego muzycznego nabytku – no chyba, że zostawia tam swoje muzyczne cacko, by zostało tam doprawione: zaokrąglanie progów, czyszczenie podstrunicy i więcej. Profesjonalny setup gitary w tej restauracji gitarowej jest naprawdę profesjonalny! Zostawiasz bowiem instrument w sprawdzonych rękach.

Bo pysznie – znaczy klasycznie i ze smakiem

Szef kuchni nie eksperymentuje – kocha klasyczne dania, dlatego w restauracji gitar znajdziesz sprawdzone instrumenty. Vintage pełną parą! Nie rozczarujesz się również, jeśli kuchnia japońska jest Twoją ulubioną – takich modeli gitar tutaj naprawdę nie brakuje. Są wyszukane, dopieszczone, o wyśmienitej jakości! Chociażby dlatego warto tutaj przyjść i przekonać się o tym na własną rękę i na własne uszy.

Niebanalne nuty smakowe

Restauracja Gitar to w końcu także miejsce dla wyjątkowych klientów, którzy szukają unikatowych rozwiązań i niebanalnych brzmień. Szukają niesamowitej gitary albo chcą swoją ulubienicę dopieścić, tak by móc się rozkoszować jej wysmakowaną grą jeszcze przez długi czas.

Zajrzałem, spróbowałem i zdecydowanie się nie rozczarowałem. Też chcesz spróbować? Piece rozgrzane, gitary rozegrane – restauracja Gitar już czeka! Zanim jednak wpadniesz do restauracji gitar warto by było umieć na niej grać. Wśród wielu nauczycieli polecamy gitarzystę Mirosława Worka.