Recenzja restauracji z Żywca
Żywność

Recenzja restauracji z Żywca

Coyote nie jest zwykłą restauracją – to kompleks gastronomiczny odpowiadający na różnego rodzaju gusta i potrzeby – nawet najbardziej wymagających klientów. Jest zlokalizowana w malowniczej miejscowości jaką jest Żywiec, a ściślej mówiąc w jednej z jej zabytkowej kamienic usytuowanych przy Żywieckim Rynku. W pobliżu znajduje się również Ratusz Miejski oraz warty zobaczenia stary Trakt Cesarski na Węgry.

Coyote – nie jedno miało imię, ale zawsze – zachęcające

To miejsce z tradycjami, którego historia sięga już XVII wieku. Choć nazwa na przestrzeni lat zmieniała się wielokrotnie to urok tego miejsca zawsze jest ten sam – niesamowicie przyciągający. Dzisiejsze Coyote nie zawsze było kompleksem gastronomicznym, ale cieszyło w formie karczmy, cukierni czy też samej restauracji – w każdym przypadku niezmiennie witając z największą gościnnością wszelkich przybywających klientów spragnionych rozrywki, chwili wytchnienia – a przede wszystkim naprawdę smacznej kuchni.

To wszystko można tam znaleźć, tym bardziej że dzisiejsze Coyote to:

  • Restauracja
  • Pizzeria
  • Ogródek piwny
  • Dyskoteka
  • Winiarnia
  • Bar Bistro
  • Zestawy wód Żywiec Zdrój

Dla każdego coś miłego – i smacznego!

Jeśli chodzi o kartę dań – właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Menu składa się głównie z potraw regionalnych i tradycyjnych, ale dla smakoszy pizzy bądź kebabów również zapewnione są pyszne doznania smakowe. Każdy kto chce zrelaksować się przy smacznym drinku bądź eleganckim winie – również nie będzie rozczarowany. Coyote specjalizuje się także w organizacji i obsłudze cateringowej różnego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych, zarówno na miejscu jak i z dowozem dóbr do klienta.

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez Coyote usług są liczne przychylne opinie na temat tego miejsca, które można z łatwością odszukać za pomocą dowolnej wyszukiwarki online. Można w nich przeczytać między innymi o bardzo dobrym jedzeniu, wyjątkowej atmosferze czy miłej, profesjonalnej obsłudze. Nie brakuje też miłych słów adresowanych w stronę samego wystroju, dobrej muzyki czy czystości lokalu.

To wszystko sprawia, że ma się ochotę samemu zajrzeć w to interesujące miejsce, by później dołączyć do grona zadowolonych Klientów – pisząc kolejną pozytywną rekomendację.