Recenzja restauracji w Jaśle
Żywność

Recenzja restauracji w Jaśle

Jasło to malownicza miejscowość – niemniej malownicza, jak również oferująca niebanalne jadło jest znajdująca się tam restauracja o wdzięcznej nazwie „Zajazd pod Skałą”, która to oczywiście nie jest przypadkowa.

Jest to miejsce idealne na małe i duże życiowe okazje. Warto wiedzieć, że bez względu na to czy planuje się przyjęcie weselne czy bardziej skromną uroczystość jak chrzciny dziecka – będzie się całkowicie zadowolonym. Jest to nie tylko naprawdę urokliwe miejsce, czy też profesjonalny i zawsze uśmiechnięty zespół pracowników, ale też oferta niesamowicie spersonalizowana, a więc idealnie odpowiadająca na potrzeby każdego Klienta.

Restauracja ta wyróżnia się także wysokiej jakości organizacją cateringu dla pracowników. Udała się tam już niejedna impreza integracyjna, jubileusz czy konferencja – nic dziwnego, bowiem jest to miejsce naprawdę wyjątkowe, profesjonalne i z doświadczeniem.

Zajazd pod Skałą – oferta

Zajazd Pod Skałą to połączenie doskonałego dojazdu z atmosferą sprzyjającą mniej i bardziej oficjalnym spotkaniom to sprawdzona recepta na naprawdę udane popołudnie, wieczór, czy nawet całą noc! Wnętrze restauracji, jej wystrój i klasa to jeszcze jedna rzecz, o której zdecydowanie warto wspomnieć – jest tam niesamowicie stylowo, ale też elastycznie, bowiem Zajazd jest otwarty na propozycje wszelkich Klientów, którzy pragną by aranżacja była zgodna z tematem np. przyjęcia weselnego czy biznesowego spotkania.

Specjalnie dla wymagających gości właściciele przygotowali bardzo szeroką ofertę – każdy, kto chce w wyjątkowy sposób uczcić ważną okazję z pewnością będzie usatysfakcjonowany.

W skład oferty kompleksu Pod Skałą wchodzą następujące usługi:

  • hotel – 19 pokoi i wysokim standardzie, z komfortową łazienką oraz parkingiem i śniadaniem wliczonym w cenę
  • organizacja wesela: – do dyspozycji dwie sale mieszczące 110 i 170 osób, pomoc w doborze fotografa, kamerzysty bądź zespołu muzycznego, bogata oferta noclegowa oraz dostęp do pięknego ogrodu, idealnego na ślubny plener czy sesję zdjęciową
  • organizacja przyjęć jubileuszowych, chrzcin czy komunii – do dyspozycji dwie sale mieszczące 110 i 170 osób, kompleksowa pomoc i obsługa oraz bogate zaplecze noclegowe
  • oferta dla firm – do dyspozycji sala bankietowa, kominkowa czy barowa, nowoczesne rozwiązania takie jak klimatyzacja czy wentylacja oraz profesjonalny sprzęt pomagający w prowadzeniu konferencji (np. rzutnik czy nagłośnienie) i wifi
  • catering – kompleksowa oferta wysokiej jakości potraw zarówno dla osób prywatnych jak i biznesowych poparta doświadczeniem
  • karty upominkowe

W ofercie nie brakuje także specjalnych atrakcji dla najmłodszych! Mali goście mogą liczyć na przeróżne zabawy dostosowane do konkretnych potrzeb rodziny. Rodzinny piknik tylko Pod Skałą!

Droga prosto do przyjemności!

Goście Zajazdu pod Skałą doceniają również to, że bardzo łatwo można do niego dojechać, o czym szczegółowe informacje każdy może znaleźć na ich stronie internetowej. Niemniej jednak warto wiedzieć, że restauracja ta mieści się właśnie we wspomnianym na początku Jaśle – niewielkiej miejscowości znajdującej się w woj. podkarpackim. Co najważniejsze – znajduje się ona na głównym szlaku komunikacyjnym, dzięki czemu żaden z turystów podróżujących do bądź z Bieszczadów nie mógłby jej ominąć. Jak najbardziej warto zapisać sobie współrzędne geograficzne Zajazdu pod Skałą: 49°47’05.6″N 21°25’10.7″E (49.784877, 21.419628)

Zajazd ten to także bliskość do natury i nieposkromiona przestronność, przez co nie przypomina żadnej innej restauracji, ale zachwyca swoją kameralną i intymną wyjątkowością. Każdy gość zajazdu może tutaj liczyć na zapewnienie na 100% maksymalnego komfortu pobytu, chwilę relaksu, beztroski wypoczynek. Tym bardziej, że w pobliżu znajduje się stadnina koni, a dla lubiących nieco więcej adrenaliny stacja quadów.

Zajazd pod Skałą to zdecydowanie miejsce w którym warto się zatrzymać! Dla osób które chcą mimo wszystko odpocząć od miejskiego zgiełku proponujemy wizytę i nocleg w Beskidzie Niskim.