Recenzja i oferta hotelu ze spa
Blog

Recenzja i oferta hotelu ze spa

Każdy z nas potrzebuje czasem wypocząć, wyciszyć się, zrelaksować – nie każdy jednak wie jak to zrobić najskuteczniej. Jednak jest takie miejsce na mapie Polski, w którym niemożliwe wydawałoby się odcięcie od stresów dnia codziennego staje się de facto możliwe.  – to jest to miejsce.

Okolica

Już pierwsze wrażenie – robi wrażenie, bowiem Hotel Regatta znajduje się w miejscu wyjątkowym, bo w otoczeniu malowniczych krajobrazów Jeziora Kierskiego. Jest to też miejsce atrakcyjne pod innym względem, bowiem tutaj spotyka się rodzinna pasja z najwyższymi standardami obsługi. Z jednej strony profesjonalizm, a z drugiej – rodzinna atmosfera sprawiają, że samo przebywanie tam już sprawia, że człowiek odpoczywa – a to dopiero początek tego, co czeka gości hotelu. Za drzwiami gustowne wnętrza, w których dobrze będą się czuć zarówno wymagający biznesmeni, jak i całe rodziny. To sprawia, że Regatta jest odpowiednim miejscem na różnego rodzaju spotkania i okoliczności – od konferencji po wesela. Tak – to tworzy niepowtarzalną atmosferę – fuzja stylu, uprzejmości i wyjątkowości.

Odpoczynek gwarantowany!

Tutaj będziesz z dala od miastowego zgiełku i codziennej rutyny. Każdy rozgości się w naprawdę komfortowym urządzonym pokoju, który jest synonimem ciszy i spokoju. To przyjemne odprężenie będzie dopełnione rozpieszczaniem kubków smakowych w hotelowej restauracji Blue Marina. Nic dziwnego, bowiem karta dań wypełniona jest przez świeżość i aromat lokalnych produktów. Jedzenie jest naprawdę przepyszne! Po pysznym posiłku warto skorzystać z urządzonej w marokańskim klimacie strefie Wellness&SPA, gdzie marzenie o prawdziwym odpoczynku i relaksie na pewno się spełni.

Basen z przeciwprądem sprawia, że stawy są odciążone, lepiej się oddycha i skutecznie można poprawić swoją kondycję. Jacuzzi z opcją hydromasażu to najkrótsza droga do osiągnięcia głębokiej relaksacji i odprężenia. Suna fińska i sauna turecka – jak kto woli – ale efekt zawsze taki sam tj. ciało pozbawione toksyn, większa odporność organizmu, człowiek po prostu czuje się jak nowonarodzony. Piece elektryczne do sauny Harvia są chyba nieco za mocno ustawione bo grzało niemiłosiernie – temperatura powyżej 100 stopni. W tej sytuacji idealnie sprawdza się odpowiednia boazeria do saun Saunahome. Jest też coś dla kochających aktywność – treningi fitness dla grup i dla każdego osobno, również jak kto woli. Wszystko po to, by jeszcze lepiej poczuć się we własnej skórze. Można też skorzystać z konsultacji z dietetykiem, aby dopełnić dzieła. Jak z tego nie skorzystać?!

Oferta Wellness

Oferta Wellness w tym wszystkim jest wisienką na torcie – bowiem dzięki niej można osiągnąć tak dobre samopoczucie, jakby się znów miało kilka lat i cieszyło się beztroskim dzieciństwem. Ale z drugiej strony osiągnie się także harmonię ducha, ciała, umysłu niczym mądry Buddysta. To unikatowe połączenie niesamowitych emocji i ukojenia nie do opisania słowami, którego po prostu trzeba doświadczyć na własnej skórze.

Zatem jeśli ktoś szuka oazy spokoju, raju na ziemi i odświeżonej wersji siebie to kierunek jest tylko jeden: Regatta Hotel Restauracja Spa. Tylko uwaga! Jeśli spędzi się tam choć jeden dzień to trzeba będzie wrócić, bowiem od takich cielesnych i duchowych przyjemności naprawdę można się uzależnić.