Ranking lokat bankowych w roku 2018
Finanse

Ranking lokat bankowych w roku 2018

Lokata Witaj Nest Bank

Oprocentowanie tej lokaty wynosi 4%, okres trwania to 3 i 6 miesięcy. Kwota, którą możemy wpłacić – od 1000 zł do 10 000 zł. Pierwszym krokiem musi być otwarcie konta w tym samym banku.Po zakończonym procesie rejestracji mamy czas 30 dni na skorzystanie z Lokaty Witaj. Kapitalizacja odsetek wykonywana jest na koniec okresu trwania lokaty, oprocentowanie jest stałe przez cały czas. Bez względu na czynniki – nie ulega zmianie. Po zakończeniu Lokaty Witaj, możliwe jest odnowienie lokaty na zasadach klasycznej Nest Lokaty.

Lokata Happy Idea Bank

Oprocentowanie tej lokaty wynosi 4%, okres trwania to 3 miesiące. Kwota do wpłaty w przedziale od 500 zł do 20 000 zł. Do zawarcia tej lokaty nie potrzebujemy otwierania konta w Idea Banku. Jedna osoba może założyć tylko jedną Happy Lokatę na swoje nazwisko. Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów, czyli takich, którzy do momentu zawarcia umowy o Lokatę – nie podpisywali żadnych umów z Idea Bankiem.

Lokata Bezkarna BGZ Optima

Oprocentowanie lokaty to 3,5 % na okres 3 miesięcy. Kwota do wpłaty w przedziale od 1000 zł do 20 000 zł. Dużym atutem tej lokaty jest zagwarantowane wypłacenie odsetek nawet w przypadku zerwania umowy, co w innych bankach zdarza się bardzo rzadko.. Również jest to lokata dla klientów, którzy wcześniej nie posiadali umów z BGZ Optima, ale w czasie zakładania lokaty – automatycznie otworzyli konto w tym samym banku. Możliwe jest otwarcie tylko jednej lokaty dla tej samej osoby.

Lokata dla nowych klientów w mBanku

Oprocentowanie wynosi 3,5%, na okres 6 miesięcy. Wpłata w wysokości od 500 zł do 10 000 zł. Automatycznie z zawarciem umowy – mBank otwiera dla nas konto. Możliwość założenie jednej lokaty na jedno nazwisko. Brak możliwości podpisania umowy jeśli nie wyrażamy zgody na automatyczne otwarcie rachunku w tym samym banku. Istnieje możliwość śledzenia wzrostu pieniędzy przez internet oraz odstąpienia od umowy.

Lokata na nowe środki Idea Bank

Lokata może być otwarta na okres 1, 3 lub 6 miesięcy. Kwota do wpłaty w przedziale od 500 zł do 1 000 000 zł. Stopa oprocentowania jest stała dla danego okresu. Na 3 miesiące – 2,90 %, na miesiąc – 2,80 %, na 6 miesięcy najmniej korzystna – 2,70%. Jest to jednak jedyna lokata na rynku, która umożliwia ulokować większe sumy pieniędzy przy dobrym oprocentowaniu. Nie ma konieczności założenia konta przez podpisaniem umowy o zawarciu lokaty. Idea Bank umożliwia także bardzo wygodne zakładanie lokaty przez Internet, bez obowiązku wizyty w oddziale banku.

Zobacz Więcej