Półkolonie dla dzieci na sportowo Kraków
Dzieci

Półkolonie dla dzieci na sportowo Kraków

Czas wakacyjny to okres najbardziej wyczekiwany przez dzieci – po tylu miesiącach nauki wreszcie mogą wypocząć i bawić się bez przerwy. Dwa miesiące wolnego to jednak dość dużo. Jak zagospodarować dzieciom czas, by nie doskwierała im nuda? Sprawdź oferty półkolonii sportowych w Krakowie!

AGAMASPORT – idealna dla każdego

Dzieci najczęściej mają mnóstwo energii, którą mogłyby się podzielić z niejednym dorosłym. Najchętniej robiłyby wszystko na raz, bo przecież każda zabawa jest ciekawa i przynosi dużo radości. Dziecięca ciekawość też nie zna granic – na poskromienie takiego wulkanu energii AgamaSport ma rozwiązanie. To właśnie tutaj odbywają się różnorodne zajęcia i obozy sportowe. Nauka pływania, tenisa, a także wycieczki rowerowe czy obozy narciarskie – każde dziecko ciekawe świata znajdzie coś dla siebie. Letnie półkolonie w Krakowie organizowane przez firmę AgamaSport są nastawione na dwa bądź trzy rodzaje sportu, na przykład obóz rowerowo-tenisowy dla dzieci, jazda na rolkach i wspinaczka, a dodatkowo możliwość skorzystania z jazdy konnej.

The Little Gym – ulubieniec maluchów

Niezależnie od wieku, dzieci przy dużej ilości wolnego czasu potrafią narzekać na nudę. Jeśli już znajdą sobie zajęcie – najczęściej jest to komputer bądź telewizja. A przecież jest tyle ciekawych rozwiązań, przy których oprócz zabawy, można rozwijać swoją kondycję sportową. The Little Gym Kraków to program zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce, który stopniowo wprowadzają dzieci w świat aktywności. Różnorodne zadania sprawiają, że nuda nigdy nie pojawia się w The Little Gym. Dzieci wprost uwielbiają sportową zabawę z instruktorami. Świetną wiadomością dla rodziców jest fakt, że The Little Gym jest dosłownie dla każdego – wiek dziecka nie jest ograniczeniem. Zajęcia zmieniają się każdego tygodnia, co bardzo wpływa na rozwój fizyczny i zainteresowanie dzieci. The Little Gym będzie idealnym wyborem na przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają się ruszać.

Półkolonie MOS Wschód Kraków

Dla starszych dzieci oraz młodzieży również znajdzie się coś ciekawego. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy “Wschód” w Krakowie także nie jest obojętny na zaangażowanie sportowe dzieci. Przez całe wakacje na Stadionie MOSu odbywają się kolejne, trwające 5 dni turnusy półkolonii. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Oferta MOSu Wschód zawiera nie tylko ciekawe i różnorodne aktywności sportowe, ale również atrakcje związane z kinem czy słodyczami, które kochają dzieciaki. W roku 2019 dzieci, które uczestniczyły w zajęciach MOSu, dodatkowo miały okazję wyjścia do Manufaktury Czekolady, Galerii Figur Stalowych oraz Multikina. Dodatkowo, dla najodważniejszych czekała ścianka wspinaczkowa i Park Rozrywki Wola.

SkakAnka z zimą za pan brat!

Jeżeli szukasz atrakcji nie tylko dla dziecka w wieku szkolnym, ale także dla kilkumiesięcznego brzdąca – SkakAnka będzie idealnym miejscem. Już 4-miesięczne maluchy świetnie się tu bawią. Dodatkowo, mama czy tata również mają tu swój kącik – biblioteka i czytelnia jest otwarta dla rodziców, w czasie gdy ich pociechy rozwijają swoją aktywność fizyczną. Ogromnym atutem SkakAnki jest organizacja zajęć, bez względu na porę roku – zarówno półkolonie wakacyjne, jak te świąteczne i zimowe cieszą się sporą popularnością. Aktualnie trwają półkolonie świąteczne, gdzie dzieci poznają przygody Detektywa Kanapki. Ponadto, trwają już zapisy na półkolonie zimowe 2020 – ferie zimowe to przecież idealny czas na spędzenie czasu aktywnie, jednocześnie świetnie się bawiąc i zdobywając cenną wiedzę. Podopieczni SkakAnki na półkoloniach zimowych przy okazji poznają sylwetki polskich pionierów z różnych okresów historycznych naszego kraju: Jana z Kolna, Krzysztofa Kolumba, Wandy Rutkiewicz, Marii Skłodowskiej-Curie czy Mariana Rejewskiego.