Pokaz mody marki Bozzolo – w stylu fit!
Różne

Pokaz mody marki Bozzolo – w stylu fit!

Ostatnia niedziela obfitowała w inspiracje – przede wszystkim modowe, ale także te zachęcające do zdrowego stylu życia. Dresowe outfity były motywem przewodnim pokazu odbywającego się w krakowskim hotelu studenckim Piast, na który chętnie przyszły nie tylko Panie, ale i Panowie – wszystkich na pokaz marki Bozzolo sprowadziła jedna idea: jak wyglądać modnie i sportowo za jednym zamachem. Jak się okazało – to wcale nie jest takie trudne!

Pokaz mody wzbudził wielkie zainteresowanie, tak wielkie że część gości pokazu musiała stać (choć miejsc siedzących było przygotowanych naprawdę sporo), ale było warto! Zarówno my jako organizatorzy tego trendy spotkania – z trendami 🙂 jak i druga strona cieszyliśmy się już od pierwszej modelki, która wkroczyła na wybieg…

Spodnie dresowe dla pań i panów

Imprezę otworzyła stylizacja łącząca spodnie dresowe z wiskozy model Magic z niebanalnymi dodatkami – modelka oprócz nich miała na sobie skórzaną kurtkę, jaskrawy top i szpilki. To była idealna zapowiedź tego, co będzie działo się dalej. Zaraz za nią pojawił się model wystrojony w spodnie dresowe Alder Men w równie ciekawym, nonszalanckim kontekście jakim była koszula, krawat i – tym razem sportowe buty, co przypominało biznesmena biegnącego po spotkaniu prosto na siłownię. Efekt „wow” na widok tych outfitów dało się wyczuć w powietrzu! A był to dopiero początek…

Następnie naprzemiennie pojawiały się urocze fit panie i wysportowani panowie. Największe owacje wzbudziły stylizacje z udziałem damskich spodni dresowych model boyfriend, oraz męskich – model elm man.

Punktem kulminacyjnym wieczoru było wspólne wyjście wszystkich modeli modelek biorących udział w pokazie oraz projektantów marki Bozzolo z ich perełką – którą są spodnie dresowe z kantem nut w rewelacyjnym kolorze. Wyglądało to oszałamiająco!