Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej
Różne

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna nieustannie się rozwija. Spotkać można coraz to nowsze i bardziej spektakularne rozwiązania, które pozwalają na poradzenie sobie z różnymi problemami. Zabiegów jest bardzo dużo i nie sposób wszystkich wymienić, jednak istnieje kilka pozycji, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Są to najbardziej popularne zabiegi na świecie.

Wypełnianie zmarszczek mimicznych i ich korekcja 

Zmarszczki mimiczne to problem, który dotyka bardzo wiele osób już po 20 roku życia. Jednak dzięki dobraniu odpowiednich preparatów, można sobie bardzo łatwo z tym poradzić. Preparat pełni funkcję specjalnego nośnika, który umożliwia przenoszenie substancji do głębszych warstw skóry i pobudzenie produkcji kolagenu. Wraz z upływem lat skóra traci swoje właściwości, a kontur twarzy staje się bardziej nieregularny. Dlatego zabieg ten potrafi zdziałać naprawdę cuda. Można uwydatnić policzki i brodę, modelować kształt twarzy, wypełnić bruzdy i nierówności, a także zlikwidować widoczne cienie pod oczami.

Osocze bogatopłytkowe

Płytki krwi mają bardzo dużą rolę w trakcie gojenia się i regeneracji skóry. Terapia osoczem to bardzo ciekawy zabieg, który pozwala na pobudzenie komórek skóry do procesu biostymulacji. Można go wykorzystywać na szyi, rękach, głowie, dekolcie, a także w innych okolicach ciała.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa poprawia jakość skóry i redukuje drobne zmarszczki. Efekt może się utrzymać nawet kilka miesięcy. Zabieg wykonuje się w obrębie szyi, dekoltu, twarzy i dłoni. Jest to metoda bezbolesna, której efekty są widoczne niemal od razu.

Lifting wolumetryczny 

Jest to zabieg, który pozwala na znaczne uzupełnienie objętości twarzy, która z wraz z upływem lat zmienia swój kształt. Polega on na podaniu specjalnych preparatów, które wypełniają ubytki podskórne. Można wyróżnić lifting wolumetryczny policzków, bruzd nosowych, doliny łez, ust, a także zmarszczek  wokół ust.

Powiększanie ust

Wiele osób decyduje się na powiększanie i modelowanie ust. W tym celu wykorzystuje się specjalne preparaty, które dają trwały i naturalny efekt. Dzięki temu można zniwelować asymetrie ust, nawilżyć je, dać im wyraźny kontur itd.

Leczenie nadpotliwości

Nadpotliwość to bardzo popularny problem, z którym musi się mierzyć bardzo dużo osób na całym świecie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów można sobie z nim skutecznie poradzić. Efektami zabiegu może być zmniejszenie potliwości, zwiększenie komfortu życia, a także umożliwienia podejmowania aktywności fizycznej.

Wiele więcej popularnych zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz na http://neobeauty.pl/zabiegi/