Melanotan - spray do nosa, który opala
Różne

Melanotan – spray do nosa, który opala

Opalenizna bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe!

Wielu z nas marzy o pięknym, brązowym odcieniu skóry. Czasami jednak na marzeniach się kończy, jeśli aura na zewnątrz nie sprzyja kąpielom słonecznym lub przez wiele godzin jesteśmy uwięzieni w pracy. Również osoby z jasną karnacją skóry powinny unikać narażenia na promienie słoneczne, by uniknąć poparzeń i rozwojowi nowotworów skóry. Tu z pomocą przychodzi Melanotan II.

Czym jest Melanotan II?

Melanotan II to preparat w niezwykle łatwej w aplikacji formie sprayu do nosa, którego substancja czynna stymuluje receptory melanokortynowe, na skutek czego dochodzi do wzrostu produkcji naturalnej melaniny. To właśnie melanina odpowiada za pigmentację naszej skóry, a im jest jej w naszej skórze więcej, tym przybiera ona ciemniejsze zabarwienie. W warunkach naturalnych taki bodziec, jaki powoduje Melanotan II mogą przynieść jedynie długie godzinny codziennych kąpieli słonecznych lub regularne wizyty w solarium, które prowadzą do pogorszenia kondycji skóry, a emitowane podczas takich sesji szkodliwe promieniowanie stanowi poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Na rynku dostępne są też bezpieczne alternatywy dla wizyt w solarium, takie jak kremy brązujące, ale przy ich stosowaniu bardzo często na naszej skórze pojawiają się plamy pozbawione przyjemnego zbrązowienia i taka opalenizna zdecydowanie odbiega od tej, o jakiej myślimy przed stosowaniem tych produktów. Ze sprayem do nosa Melanotan II o białych plamach na zawsze można już zapomnieć. Stymuluje on naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie, więc efekty jego stosowania niczym nie odbiegają od tych, które uzyskamy po całodniowych cyklach opalania się na plaży. Głęboka opalenizna to jednak nie wszystko! Melanotan II wykazuje jeszcze inne działania, które zainteresują każdego.

Piękny brąz to nie wszystko?

Spray do nosa, oprócz działania opalającego, aktywnie wpływa na nasze życie seksualne. Już w fazie eksperymentów przed dopuszczeniem preparatu na rynek i odkryciem jego wspaniałych właściwości brązujących przez naukowców z Uniwersytetu Arizony zauważono, że wpływa on na znaczne podniesienie libido. Chcieliśmy się tylko opalić, a w zestawie dostajemy kolejną, nie mniej istotną właściwość! Co ważne, na efekty stosowania preparatu nie musimy długo czekać. Już po kilku dniach aplikacji, nasza skóra zaczyna przybierać barwę marzeń, a na uzyskanie pełnego efektu wystarczy poczekać zaledwie 7-14 dni. Gdy tylko w naszej głowie rysuje się obraz pięknej, brązowej skóry, na której uzyskanie w normalnych warunkach po prostu nie możemy sobie pozwolić, zdecydowanie warto zawiesić swoje oko na preparacie Melanotan II. To jedna z tych decyzji, których po podjęciu już się nie żałuje.

Czytaj Więcej