Kulinarny Teatr w Lublinie
Żywność

Kulinarny Teatr w Lublinie

W dobie przeżyć online tęsknimy za spektakularnymi doznaniami w świecie realnym – chcemy doświadczyć prawdziwej przygodę. Naprzeciw tym potrzebom wyszła niejedna restauracja, serwując nowatorskie dania i połączenia smakowe, ale tylko niektórym udaje się stworzyć coś tak wyjątkowego, co zapadnie nam w pamięć na długo. Nowatorskie miejsce na kulinarnej mapie Lublina, Kuchnia Otwarta, ma do zaoferowania pełną paletę smaków stworzoną na oczach Gości – to niczym spektakl kulinarny!

Teatr kuchni

Bez względu na to, jaki jest twój głód, czy szukasz miejsca by w zamyśleniu wypić kawę, odpocząć, czy spotkać się ze znajomymi, twojej uwadze nie powinna umknąć wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Lublina. Tutaj owoce pracy lokalnych hodowców i producentów trafiają w ręce specjalistów i zmieniają się w cieszące podniebienie dania, które zostaną z tobą na długo. Tutaj prawdziwi maestro kulinarni tworzą potrawy na twoich oczach, byś czuł się domowo, bezpiecznie i cieszył się spędzonym czasem. Kuchnia Otwarta jest po to, byś zobaczył spektakl tworzenia potraw i zatrzymał dla siebie doznania z wszystkich zmysłów.

Na każdy głód

“Dla mnie coś małego.”– jasne! Choć nie zdziwię się, jeśli okaże się, że to dopiero początek gastronomicznej wycieczki! Na start możesz spróbować między innymi domowych sezonowanych wędlin z nietuzinkowym keczupem z rabarbaru albo wegetariańskiego Gazpacho. Z szacunku do różnych gustów i wyborów kulinarnych Gości, w menu restauracji nie brakuje pozycji bezmięsnych.

Przyciągające wzrok desery odważnie prezentują się już na początku menu lubelskiej restauracji. Znajdziesz tu finezyjne Brownie czy Ciastko piaskowe z zaskakującym składnikiem- selerem naciowym! Szefowie kuchni w Otwartej szukają nowego w tym co znane, tworząc niezapomniane smaki, a ty możesz odkrywać niezwykłe połączenia klasycznych składników.

Gdy twój głód jest większy, skuś się na coś z palety dań na większy głód- reprezentatywnego Bulionu z udkiem lub Tagiatelle z owocami morza.

W karcie dań znajdziesz zagadkowego Królika w ogrodzie, pierś z kaczki z topinamburem, czy wegetariańskie Gnocchi z pokrzywą. Wielbicieli ryb kucharze zadowolą Filetem z sandacza okraszonym sosem maślanym, sezonowanym boczkiem i zielonymi szparagami. Wszystko podane estetycznie, z dbałością o szczegóły, także w kwestii zastawy i sztućców.

Wspólne wyjście ze znajomymi, czy rendez vous to świetna okazja, by spróbować czegoś z szerokiego wyboru win z różnych zakątków świata. Od niemieckiego intensywnego w smaku Rieslinga, przez włoskie czy francuskie wina z nutami owoców, po śliwkowe, tytoniowe wino Argentyńskie. Każdy znajdzie tu dla siebie coś wedle gustu i uznania.

Mówiąc o Kuchni Otwartej, nie można zapomnieć o niezwykłej atmosferze, panującej w tym miejscu, którą tworzą architektura wnętrza, dbałość o detale i materiały, a przede wszystkim wspaniałe widowisko kulinarne, jakim jest przygotowywane na oczach Gości jedzenie. Kuchnia Otwarta to miejsce, w którym poczujesz się przytulnie, nakarmisz zmysły i żołądek, a raz przeżyte tu doznania pozostaną na zawsze twoje!

Jeśli chcesz doświadczyć, odpocząć- daj się sobą zaopiekować i ciesz się chwilami spędzonymi w Kuchni Otwartej, która zawsze była i będzie otwarta!

Sprawdź menu restauracji na www.kuchniaotwarta.com