Słodycze - sklep
Żywność

Ile kosztują słodycze w hurtowniach?

Robienie zakupów w hurtowniach spożywczych to bardzo dobre rozwiązanie, jednak jak wiadomo jest to opcja przeznaczona głównie dla właścicieli sklepów oraz supermarketów. W ten sposób można zaopatrzyć się w duże ilości towarów za jednym zamachem i przy okazji na takich zakupach zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Atutem hurtowni spożywczych są bardzo przystępne ceny. Przykładowo za słodycze zapłaci się tam dużo mniej niż w zwykłym sklepie, w końcu sklepikarz musi na czymś zarobić, dlatego cena jest tam dużo wyższa. W hurtowni spożywczej zwykły batonik może kosztować około złotówki, natomiast w sklepie za taki sam baton trzeba będzie zapłacić 1.70 zł. Jest to kolosalna różnica, jednak klienci indywidualni nie robią przecież dużych zakupów w sklepach i nie potrzebują od razu kupować 20 batonów. Na tym polega problem.

Duża różnica cenowa

Różnica miedzy ceną detaliczną a hurtową w przypadku słodyczy jest ogromna i nie ma się do długo nad tym zastanawiać. Tak samo jest np. w przypadku czekolady, która w hurtowni kosztuje 2.50 zł, natomiast w sklepie będzie trzeba zapłacić za nią 3.40 zł. Dla osób prowadzących sklep jest to bardzo ciekawy interes, ponieważ można na takich przebitkach cenowych nieźle się dorobić, a ludzie tak czy siak kupują słodycze w sklepach, bo są głodni, czy też chcą zrobić przyjemność swoim dzieciom. Widać jednak wyraźnie na czym polega różnica, często w hurtowniach spożywczych można też liczyć na dużo szerszą ofertę słodyczy, więc czasami warto zdecydować się na skorzystanie z tej właśnie oferty, która jest atrakcyjniejsza, np. gdy będzie się kupowało słodycze na święta. Wtedy też kupuje się je w dużych ilościach, dlatego robienie zakupów w hurtowni spożywczej może okazać się bardzo trafionym pomysłem.

Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy

Wszystkie osoby, które dokonują zakupów w hurtowniach spożywczych mogą na tym sporo pieniędzy zaoszczędzić, dlatego taka opcja na terenie Polski jest coraz bardziej popularna. Mniej zapłaci się też za różnego rodzaju cukierki, żelki, itd. Czasami jest to różnica kilkudziesięciu groszy, wiele zależy od tego, na jakiego producenta słodycze dana osoba się zdecyduje oraz w jakiej konkretnie hurtowni spożywczej będzie ona robiła zakupy. Warto jednak dokładnie zapoznać się z cenami hurtowymi oraz detalicznymi, ponieważ każda rozsądna osoba zrozumie wtedy, że robienie zakupów w sklepach osiedlowych pochłania z budżetu domowego dużo większe środki finansowe niż w przypadku robienia zakupów w prężnie działających hurtowniach spożywczych.

Hurtownie spożywcze oferujące słodycze w niskich cenach:

 • Amido Marek Krzewicki
  Adres: ul.Focha 35, 05-220 Zielonka
  Telefon: +48 732 626 844
  NIP: 1251427245
  REGON: 145819905
  [email protected]
  Oferta jest dostępna na stronie www
 • SWEET24
  Adres: ul. Belzacka 64/42, 97-300 Piotrków Trybunalski
  Telefon: +48 508 549 545
  E-mail: [email protected]
 • Hurtownia-spozywcza.pl
  Adres: ul Sochaczewska 156, 05-850 Wieruchów
  Telefon: (22) 721-15-41
  NIP: 1180017361
  REGON: 010249588
  E-mail: [email protected]