Gdzie w Poznaniu i Kielcach najłatwiej znaleźć pracę – praktyczne porady
Blog

Gdzie w Poznaniu i Kielcach najłatwiej znaleźć pracę – praktyczne porady

Każdy, kto poszukuje pracy wie jak ciężko jest znaleźć stabilne zatrudnienie. Wpływ na takie zjawisko ma wiele czynników. Czasami uzależnione jest to nieumiejętnego poszukiwania pracy, a czasami odnosi się to do małej ilości firm, które takie zatrudnienie oferują. W niniejszym artykule przedstawimy Państwu kilka kluczowych informacji odnośnie tego, gdzie szukać pracy w Poznaniu i Kielcach.

Praca Poznań

W Poznaniu znajduje się kilka firm, które potrzebują wielu pracowników. Można do nich zaliczyć przede wszystkim: Famplast, Fol-Poz, jak również Polaston. Jeżeli chodzi o firmę Famplast to świadczy ona usługi z zakresu produkowania form wtryskowych, ale również opakowań przeznaczonych do produktów spożywczych. Firma powstała w 2009 i w chwili obecnej poszukuje pracowników na stanowisko: pracowników produkcyjnych. Praca ta polega na utrzymywaniu porządku na hali produkcyjnej, pakowaniu oraz kontroli jakości wytwarzanych produktów. Pracodawca oferuje zatrudnienie na cały etat i nie wymaga CV.

Firma Fol-Poz zajmuje się produkcją opakowań, jak również produktów dla rolnictwa oraz przemysłu spożywczego. W chwili obecnej poszukiwani są pracownicy na stanowisko: pomocnika produkcyjnego, pracownika magazynowego, jak również operatora maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Polaston to przedsiębiorstwo, które swoje usługi świadczy na polskim rynku już od 2005 roku. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku produkującej płyty poliuretonowe, sprężyny PUR, wałki PUR, jak również inne wyroby z poliuretanu. W obecnym momencie poszukiwani do pracy są osoby na stanowisko: operatora maszyn oraz pracownika produkcyjnego. Jest to firma, która oferuje umowę o pracę po okresie próbnym oraz zatrudnienie w systemie dwuzmianowym.

Praca Kielce

W Kielcach najłatwiej znaleźć pracę w takich firmach jak: Telbridge, Tuplex oraz Arpol. Jeżeli chodzi o firmę Telbridge to jest to firma świadcząca usługi dla operatora telekomunikacyjnego sieci Play. W chwili obecnej jest prowadzona rekrutacja dla osób na stanowisko: doradcy klienta połączeń wychodzących oraz doradcy klienta połączeń przychodzących. Jednym z podstawowych wymagań jest posiadanie wykształcenia średniego. Jest to zatrudnienie, które można traktować, jako główne źródło dochodu, bądź jako pracę dorywczą. W związku z tym świetnie odnajdą się w niej studenci, ponieważ grafik można w sposób elastyczny dopasować do własnych potrzeb.

Firma Tupex świadczy swoje usługi na rynku od 2008 roku. Zajmuje się ona przede wszystkim produkcją z zakresu produkcji oraz dystrybucji tworzyw sztucznych. W chwili obecnej są poszukiwani pracownicy na stanowisko: magazyniera hali produkcyjnej, specjalisty produktowego, jak również Product Manager.

Przedsiębiorstwo Arpol świadczy usługi z zakresu produkcji racji żywnościowych dla Sił Zbrojnych. W firmie tej można znaleźć zatrudnienie na stanowisku: pakowacza, pracownika produkcji, magazyniera, jak również dostawcy. Aby dostać pracę w tej firmie należy posiadać wykształcenie średnie oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.