Gdzie w Krakowie odbywają się darmowe szkolenia biznesowe?
Szkolenia

Gdzie w Krakowie odbywają się darmowe szkolenia biznesowe?

Przyszłym pracownikom stawia się coraz więcej wymagań. Bardzo popularny jest żart, że szuka się do pracy osoby, która ma 20 lat, skończone 2 kierunki studiów i co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku. Oczywiście nie jest to realne, ale mniej więcej tak to wygląda w oczach ludzi przeglądających kolejne oferty pracy. Wiedząc, że w niektórych przypadkach mogą sobą bardzo niewiele zaoferować, starają się uczestniczyć w szkoleniach biznesowych w celu polepszenia swojej sytuacji. Choć za wiele z nich trzeba zapłacić to istnieją też te bezpłatne. Oto propozycje niektórych z nich mających miejsce w Krakowie.

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera

W ofercie WSE można znaleźć biznesowe szkolenia i studia podyplomowe całkiem za darmo. Niestety, aby móc wziąć z nich udział trzeba się o to postarać, a mianowicie załatwić to ze swoim pracodawcą. Szef musi zwrócić się do Krajowego Funduszu Szkoleniowego, że chciałby skorzystać z danej oferty szkoleń w WSE. Po skończonym procesie może on otrzymać nawet 100% dofinansowania na szkolenie biznesowe dla swego pracownika, lub samego siebie.

GenWhy

Kolejnym miejscem w Krakowie gdzie odbywają się darmowe szkolenia biznesowe jest GenWhy. Oferta skierowana jest dla pracowników mikro, małych i średnich firm z małopolski. Oprócz tego skorzystać będą mogły z nich także osoby niepełnosprawne, te, które przekroczyły już 50. rok życia oraz posiadające wykształcenie średnie lub niższe. Krakowskie darmowe szkolenia biznesowe prowadzone będą z zakresu umiejętności menedżerskich, osobistych i/lub sprzedażowych.

Fundacja Avenhansen

Darmowe szkolenia biznesowe w Krakowie organizowane są też przez Fundacje Avenhansen. W Hotelu***** Radisson Blu postanowiono organizować wszystkie szkolenia odbywające się w Krakowie i jak na razie jest to jedyne miejsce, które jak dotąd pozostało niezmienione. W końcu musi być ono odpowiednie zarówno dla organizatorów jak i uczestników spotkań, ponieważ współpracowali już wiele razy.