Gdzie najlepiej w Krakowie zorganizować urodziny dla dzieci?
Dzieci

Gdzie najlepiej w Krakowie zorganizować urodziny dla dzieci?

Dzień urodzin to niezwykłe i bardzo oczekiwane wydarzenie dla każdego dziecka. Warto, żeby w tym dniu nasza pociecha czuła się wyróżniona i mogła  spędzić czas zarówno z rodziną, jak i z rówieśnikami. Poniżej przedstawiona jest lista kilku obiektów znajdujących się na terenie Krakowa, w których można zorganizować niezapomniane urodziny dla najmłodszych.

Anikino

Jest to kraina zabaw dla dzieci, w której znajduje się pięć tematycznych salek (m.in. sala kosmiczna oraz kraina dinozaurów). Spędzony tam czas to nie tylko zabawa, ale również szereg zadań oraz zagadek do wykonania, które pobudzają wyobraźnię dzieci. Obiekt rozrywkowy ma przygotowaną bogatą ofertę urodzinową, którą można modyfikować według własnych potrzeb.

AgamaSport

Wyjątkowe miejsce skupiające się na rozwoju aktywności fizycznej u dzieci. Organizacja urodzin w tym ośrodku może nie tylko okazać się doskonałą zabawą, ale również zachęcić dzieci do regularnego uprawiania sportów. Szczególnie trafiony pomysł na imprezę dla dzieci, które swój dzień urodzin świętują wiosną lub latem.

ChemicAl World

Niezwykłe miejsce, w którym maksyma “przez zabawę do nauki” sprawdza się doskonale. Jest to obiekt, w którym dzieci mogą zajrzeć do magicznego świata chemii. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to za skomplikowana dziecina nauki dla młodych ludzi. Na szczęście w programie znajduje się duża ilość różnorodnych atrakcji, w tym efektownych doświadczeń chemicznych, które z pewnością przykują uwagę nawet najmłodszych uczestników zabawy.

Avatar Centrala Ruchu

Obiekt ze ścianką wspinaczkową, który posiada wyjątkową ofertę organizacji urodzin dla najmłodszych sympatyków emocjonującej aktywności ruchowej.

Leopark

Miejsce nastawione w szczególności na typowo rozrywkowe atrakcje, jak chociażby zjeżdżalnie, trampoliny, wyścigi na torze gokartowym czy skomplikowany labirynt do przejścia.

Kinderplaneta

Ceniona sieć kompleksowych centrów rozrywek dla dzieci. W Krakowie znajdują się aż trzy placówki należące do sieci (funkcjonujące na terenie Galerii Bronowice, Factory Outlet oraz Tesco Kraków). W każdej z nich na pociechy czekają atrakcje przypominające rozbudowany plac zabaw, czyli m.in. zjeżdżalnie, baseny z kulkami, trampoliny oraz tory z przeszkodami.

Gamespace

Krakowski Escape Room, którego właściciele przygotowali specjalną ofertę zagadek z myślą o organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci. Z firmą współpracują animatorzy, którzy zadbają o bezpieczny i sympatyczny przebieg całej zabawy. Dodatkowo na koniec zabawy dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz zdjęcia, które mogą zabrać do domu.