Ekspresy Jura najwyższa jakość smaku
Żywność

Ekspresy Jura najwyższa jakość smaku

Ekspresy do kawy, szwajcarskiej firmy Jura, udowadniają, że słynna opinia o wysokiej, szwajcarskiej jakości i precyzji, odnosi się nie tylko do zegarków, ale również do pozostałego asortymentu produkowanego w Szwajcarii, w tym sprzętu gospodarstwa domowego. Producent skupia się na produkcji wysokiej jakości sprzętu, klasy premium, przeznaczonego zarówno do użytku domowego, jak i do dużych zakładów pracy. Jura prezentuje szeroki wybór nowoczesnych i funkcjonalnych modeli, przeznaczonych dla szerokiej liczby odbiorców.

Smak świeżo mielonej kawy

Dzięki zaawansowanej technologii i nieustannemu ulepszaniu, ekspresy Jura, gwarantują bogaty smak i aromat, wybranego rodzaju kawy, np. espresso czy latte machiato. Automaty Jura przygotują świeżą kawę na kilkanaście różnych sposobów a ich precyzja i wysoka jakość, gwarantują uzyskanie napojów o najwyższych parametrach smakowych i estetycznych.
Producent wychodzi naprzeciw upodobaniom wielbicieli wysokiej jakości kaw, przygotowywanych w kawiarniach i proponuje profesjonalne urządzenia do parzenia kawy również w warunkach domowych. Wysublimowany, głęboki smak mielonej kawy, gwarantowany przez sprzęt klasy premium spełnia oczekiwania najbardziej wymagających kawoszy.

Nowoczesny design

Ekspresy do kawy Jura to nie tylko wysoka jakość i bogaty smak otrzymanych produktów, ale również nowoczesny, elegancki wygląd. Producent oferuje niezwykle estetyczne i atrakcyjne wizualnie, zarówno automaty przemysłowe (wydajność nawet około 250 kaw dziennie), ale również funkcjonalne, o odpowiednich gabarytach, modele przeznaczone do użytku domowego. Ponadczasowa kolorystyka, modny i elegancki styl oraz nieskomplikowany mechanizm, idealnie komponują się we współczesnych kuchniach i jadalniach.

Światowej sławy szwajcarski producent sprzętu do parzenia kawy, biorąc pod uwagę również funkcjonalność oferowanych produktów, gwarantuje prostotę i łatwość ich użytkowania. Dzięki naciśnięciu jednego przycisku możemy delektować się smakiem ulubionej kawy. Zastosowanie intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań umożliwia sterowanie ekspresami do  kawy, za pomocą wyświetlacza, a nawet przy użyciu współczesnego smartfona.
Produkty Jura, cechuje nie tylko funkcjonalność i stylowy design, ale również wytrzymałość i wysoka jakość materiałów, z których są wykonane. Oferując sprzęt do parzenia kawy, producent Jura, zapewnia kompleksowe rozwiązania. Umożliwia dostęp do szerokiego wyboru akcesoriów i środków do konserwacji, gwarantujących wysoką jakość przygotowywanych napojów.