Dobra restauracja w Lublinie - nawet w Twoim domu!
Żywność

Dobra restauracja w Lublinie – nawet w Twoim domu!

Spotkanie ze znajomymi w większym gronie, uroczystości rodzinne, czy inne okazje sprawiają, że często udajemy się do lokali, wynajmujemy salę lub cały lokal i urządzamy spotkanie. Dzieje się tak głównie ze względu na fakt, że przygotowanie jedzenie dla większej grupy osób to czas, którego przeważnie brakuje na co dzień. Dlatego Kuchnia Otwarta wyszła z inicjatywą “Live cooking”, dzięki czemu możesz mieć restaurację… w swoim domu.

Kuchnia Otwarta – restauracja w Lublinie

Prowadzenie lokalu gastronomicznego to nie tylko serwowanie posiłków, ale także ciągłe dostosowywanie się do potrzeb swoich gości. Ostatni czas szczególnie pokazał, jaką elastycznością należy się wykazywać. Jedni zostali do tego zmuszeni, natomiast taka restauracja w Lublinie jak Kuchnia Otwarta ma to po prostu w swojej naturze.

Dlatego w ofercie tej konkretnej restauracji goście mogą skorzystać z usługi “Live cooking”. Jest to możliwość ugoszczenia znajomych czy rodziny restauracyjnymi przysmakami, który wyjdą… z Twojej kuchni! Spraw, że Twój dom będzie niczym dobra restauracja w Lublinie.

Co istotne: dania przygotowywane są na miejscu. W żadnym wypadku nie ma mowy o gotowych posiłkach, które będą tylko przez kucharzy w Twoim domu.

By móc skorzystać z tej możliwości, należy uprzednio skontaktować się z restauracją w celu omówienia menu oraz ustalenia możliwości technicznych, jakimi dysponować będą kucharze w trakcie pracy w domu klienta.

Kuchnia Otwarta w Twoim domu to także obsługa. Dzięki temu jak można przeczytać na stronie ”Przygotujemy dania oraz całą oprawę spotkania. Od nakrycia stołu, przez gotowanie, po nalanie wina przez kelnera.”.

Dzięki temu organizator może razem ze swoimi gośćmi uczestniczy w tym wydarzeniu, bez potrzeby zajmowania swoich myśli dalszym wydawaniem posiłku i dbaniem o donoszenie jedzenia.

Jest to świetne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości i wydarzenia, gdzie można spodziewać się większej ilości gości, a także kiedy po prostu nie ma czasu na przygotowywanie większej ilości jedzenia.

Dodatkowym atutem jest świeżość. Wszystkie dania robione są bezpośrednio przed podaniem, co sprawia, że na stole będą znajdować się tylko dopiero co przygotowane posiłki. Twoi goście na pewno to docenią. Ta restauracja w Lublinie sprawi, że wspomnienia po tym wydarzeniu, na dobre zostaną w pamięci gości.

Jedzenie w Lublinie – Kuchnia Otwarta na nowe smaki

Jeżeli jednak ktoś preferuje wyjście do lokalu to Kuchnia Otwarta serdecznie zaprasza w swoje progi. Dzięki swojemu ciekawemu wystrojowi, jest to równie świetne miejsce na spotkanie z rodziną czy znajomymi.

Zarówno w swoim mieszkaniu jak i w lokalu zasmakujesz ciekawych połączeń smakowych, czym możesz zaskoczyć nie tylko siebie, ale także ludzi których zaprosisz na tę kulinarną podróż.

Menu możesz poznać na www.kuchniaotwarta.com