Catering dietetyczny Lublin
Żywność

Catering dietetyczny Lublin

Popularność diety pudełkowej wynika z wielu czynników. Pierwszym jest zapewne fakt, że taki styl odżywiania wypromowały osoby znane z telewizji i internetu – gwiazdy, które z jakiegoś powodu darzymy sympatią i zaufaniem.

Promowany przez nie sposób żywienia szybko znalazł wielu zwolenników wśród „zwykłych” obywateli, którzy również chcieli odżywiać się zdrowo, smacznie i korzystać z rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie i pozwalających na większą oszczędność czasu. Tym samym catering dietetyczny Lublin szybko stał się usługą pożądaną wśród mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości.

Na czym polega dieta pudełkowa?

Catering dietetyczny LublinSekret diety pudełkowej tkwi w regularnym spożywaniu posiłków zgodnych z zapotrzebowaniem energetycznym danej osoby. Dlatego też przed skorzystaniem z usług firmy cateringowej warto sprawdzić, ile wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie energetyczne, poniżej jakiej wartości zaczniemy chudnąć, a jaka może doprowadzić do zwiększenia masy ciała. Jeżeli znamy te wartości, możemy wybrać jedną z kilkunastu diet oferowanych przez catering dietetyczny Lublin. Co ciekawe nie są to tylko diety o określonej kaloryczności, ale także diety dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych, a w tym dla osób z nietolerancją laktozy, glutenu czy też diabetyków.

Po złożeniu zamówienia i konsultacji z dietetykiem pozostaje nam czekać na dostawę posiłków. Pudełka z jedzeniem dostarczane są pod wskazany adres każdego dnia (w niektórych przypadkach co drugi dzień). Najczęściej jest to adres zamieszkania, ale równie dobrze może to być adres zakładu pracy lub każdy inny. Klient otrzymuje pięć posiłków zapakowanych w higieniczne pudełka. Posiłki te należy spożyć w ciągu dnia w równych odstępach czasu.

Catering dietetyczny Lublin – zalety rozwiązania

Największą zaletą diety pudełkowej jest wygoda. Klient firmy cateringowej nie martwi się o zapasy w lodówce, nie musi spędzać długich godzin w kuchni, próbując przygotować jedzenie na cały dzień, nie musi też sprzątać bałaganu powstałego w czasie eksperymentów kulinarnych. Nie musi też liczyć kalorii, a smaczne i zdrowe posiłki ma zawsze pod ręką, dzięki czemu nie odczuwa napadów głodu. Łatwo się domyślić, że dieta pudełkowa jest również świetnym sposobem na odchudzanie. W tym przypadku nie sposób unikać dietetycznych posiłków, jeśli się za nie zapłaciło i jeśli lodówka świeci pustkami.